ceturtdiena, 2019. gada 28. novembris



Stundu izmaiņas 29.11.2019.

1.klase

1. Latviešu val. 
2. Dabaszin.
3. Angļu val. (S.R.)
4. Mājturība
2.klase

1. Latviešu val. 
2. Matemātika
3. Dabaszin.
4. Mājturība
5. Mūzika
3.klase

1. Angļu val. (B.K.)
2. Mūzika
3. Latviešu val. 
4. Viz.m.
5. Viz.m.

4.klase

1. Matemātika
2. Latviešu val. 
3. Latviešu val. 
4. Mūzika
5. Sports

5.klase

1. Matemātika
2. Soc.zin.
3. Sports
4. Literatūra
5. Latviešu val. 
6.klase

1. Mūzika
2. Latviešu val. 
3. Soc.zin.

7.klase

1. Soc.zin.
2. Matemātika*
3. Mūzika
4. Sports
5. Viz.m.
8.klase

1. Sports
2. -
3. Matemātika
4. Viz.m.

9.klase

1. -
2. Matemātika*
3. Ģeogrāfija
4. Matemātika
5. Sports

Skolā nav:  N.Krempoha, K.Siliņa-Ivancova, I.Liepa



trešdiena, 2019. gada 27. novembris


Stundu izmaiņas  28.11.2019.

2.klase

1. Latv.val.
2. Matemātika
3. Dabaszin
4. Angļu val. (T.B.)
5. Sports


3.klase

1. Latv.val.
2. Matemātika (I.I.)
3. Mājturība
4. Dabaszin.
5. Angļu val. (B.K.)


4.klase

1. Sports
2. Latv.val.
3. Angļu val. (V.K.)
4. Matemātika
5. Soc.zin.
6. Mājturība
5.klase

1. Matemātika
2. Latv.val.
3. Mūzika
4. Viz.m.
5. Soc.zin.

6.klase

1. Matemātika (I.I.).
2. Sports
3. Latv.val.
4. Mūzika
5. Viz.m.
6. Soc.zin.
7. Literatūra
7.klase

1. Latv.val.
2. Matemātika (I.D.)
3. Ģeogrāfija
4. Sports
5. -
6. -
7. Klases st.
8.klase

1. Mūzika
2. Ģeogrāfija
3. Sports
4. Soc.zin.
5. Fizika
6. Fizika


9.klase

1. -
2. Mūzika
3. -
4. Latv.val.
5. Literatūra
6. Viz.m.
7. Fizika
8. Fizika

Skolā nav:  K.Siliņa-Ivancova, I.Liepa




otrdiena, 2019. gada 26. novembris


Stundu izmaiņas  27.11.2019.

3.klase

1. Sports
2. Matemātika (I.I.)
3. Latv.val.
4. Dabaszin.
5. Ētika
4.klase

1. Latv.val.
2. Matemātika
3. Angļu val. (V.K.)
4. Sports
5. Dabaszin.
5.klase

1. Latv.val.
2. Dabaszin.(*)
3. Latv.val.
4. Mājturība (*kopā ar 6.kl.)
5. Mājturība (*kopā ar 6.kl.)
6. Sports
6.klase

1. Matemātika (I.I.).
2. Literatūra
3. Dabaszin
4. Mājturība (*kopā ar 5.kl.)
5. Mājturība (*kopā ar 5.kl.)


7.klase

1. -
2. Mājturība
3. Mājturība
4. Bioloģija
5. Sports
8.klase

1. Bioloģija
2. Mājturība
3. Mājturība
4. -
5. Latv.val.
6. Literatūra
9.klase

1. -
2. Bioloģija(*)
3. -
4. Literatūra


Skolā nav:  K.Siliņa-Ivancova,  I.Liepa,  I.Eidaka







pirmdiena, 2019. gada 25. novembris


Stundu izmaiņas  26.11.2019.

3.klase

1. Klases st.
2. Matemātika (I.I.)
3. Angļu val. (B.K.)
4. Latv.val.
5. Mūzika
6. Dabaszin.
4.klase

1. Latv.val.
2. Mūzika
3. Matemātika
4. Angļu val. (V.K.)
5. Dabaszin.
6. Klases st.
5.klase

1. Klases st.
2. Matemātika
3. Matemātika
4. Mūzika
6.klase

1. Matemātika (I.I.)
2. Latvijas vēst.
3.  Matemātika (I.I.)*
4. Latvijas vēst.

7.klase

1. Latvijas vēst.
2. Matemātika

8.klase

1. Ķīmija
2. Ķīmija
3. Latvijas vēst.

9.klase

1. Mājturība
2. Mājturība
3. Ķīmija
4. Ķīmija


!!!!!  Pl.12.05. (pēc 4.stundas) 6.-9.klase ar skolotājiem dodas uz  Līvbērzes KN, kur notiks izrāde "Mirkļi".

Skolā nav:  K.Siliņa-Ivancova,  I.Liepa,  I.Pitkēviča, N.Krempoha

*tikai šajā datumā


svētdiena, 2019. gada 24. novembris


Stundu izmaiņas  25.11.2019.

3.klase

1. Latv.val.
2. Latv.val.
3. Soc.zin.
4. Matemātika (I.I.)
5. Sports
5.klase

1. Sports
2. Matemātika
3. Dabaszin.
4. Matemātika*
5. Inform.

6.klase

1. Dabaszin.
2. Inform./Matem. (I.I.)
3. Matem.(I.I.)/Inform.
4. Sports

7.klase

1. Matemātika
2. –
3. Latvijas vēst.
4. Inform.
5. Bioloģija

8.klase

1. Latvijas vēst.
2. Bioloģija
3. Sports

9.klase

1. –
2. Latvijas vēst.
3. Sports
3. Bioloģija
4. Soc.zin.

Skolā nav:  K.Siliņa-Ivancova,  I.Liepa,  I.Pitkēviča

*tikai šajā datumā